in ,

E Fundit/ Plas sherri Hellbanianz vs OTR

Rreperat e njohur te grupit Hellbanianz , të njohur si Vinz dhe Stealth duket se kan nisur një “sherr” me rreperin e njohur Noizy dhe Samirs4m.

“Sherri” ka nisur në rrjetin social Instagram , në Instastory.

Ku rreperi stealth ka postuar fotot si më poshtë⤵

Reagimi i Noizyt ka qën i menjehershëm⤵

K

y konflikt pritej të fillonte kohë më parë pasi kishte pasur shkëndija nga të dyja grupet. Shpresojm që ky konflikt të mbetet me kaq!

K.P//qpl.al

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by qpl

Mendohuni mirë përpara se të lidheni me një gazetar, ja 8 arsyet

Dita e Halloween-it një tallje nga demonët…