Uncategorized 

Dështon propaganda/ Ky është rasti i foshnjës nga Tepelena që nuk ka marrë ende bonusin e lindjes edhe pse kanë kaluar tre muaj

Teksa viti 2018 ishte duke u mbyllur kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu bënë të ditur se nëpërmjet një Vendimi të Këshillit të Ministrave që do të hynte në fuqi që në datën 1 janar të 2019, nënat dhe bebet përpara se të linin spitalin do të merrnin një çek, vlera e të cilit varej nga rendi i fëmijës. Kjo VKM parashikon se për fëmija i parë përfiton 40.000 lekë, fëmija i dytë 80.000 lekë dhe fëmija i tretë 120.000 lekë. Kujtojmë këtu se…

Read More

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.