AKTUALITET

Politikë

“Kokën poshtë, kartonin lart”, Salianji ironizon deputetët e mazhorancës: Janë dele

Deputeti Ervin Salianji, duke bllokuar foltoren së bashku me deputetë të tjerë të opozitës, ka ironiozuar deputetët e mazhorancës duke i quajtur dele. “Kokën poshtë...

7 Marsi, PD: Drejtimi i shkollave në duart e militantëve të partisë po sjell degradimin e arsimit

Drejtuesja e departamentit të Arsimit në PD, Lili Sula në kuadër të festës së mësuesit ka mbajtur një deklaratë për mediat ditën e sotme....

Interesi Publik

Kosova & Bota

14,000FansLike
116,000FollowersFollow
10,000FollowersFollow
2,458FollowersFollow
4,230SubscribersSubscribe
spot_img

KRYESORE

ME TE FUNDIT

QPL Sport

Arbitrat shqiptarë gjykojnë ndeshjen e Conference League

Arbitrimi shqiptar nga dita në ditë po njeh rritje në skenën e futbollit europian e botëror. UEFA dhe FIFA u ka besuar arbitrave shqiptarë drejtimin...

Një lojtar regbie sfidon Kylian Mbappe, për një garë në 100 metra

Madosh Tambwe, anësori afrikano-jugor i Union Bordeaux Bègles në regbi, pretendon se është më i shpejtë se Kylian Mbappé, pavarësisht paraqitjes mbresëlënëse të këtij...

Milan i falet një goli, Leao-Theo dhurojnë spektakël ndaj Napolit

Milan fitoi 1-0 ndaj Napolit, në supersfidën e Serie A. Kuqezinjtë kontrolluan lojën në pjesën e parë, duke goditur 3 herë në portën e...