HomeSPORTMauro Icardi masakrohet në rrjetet sociale, ja çfarë ndodhi ...

Mauro Icardi masakrohet në rrjetet sociale, ja çfarë ndodhi …

Njerëzit në internet vunë re njëlloj buzëqeshjeje në fytyrën e ish-sulmuesit të Interit dhe midis komenteve sociale, shpesh i referoheshin përplasjeve të shumta verbale, që kishin të dy gjatë viteve të fundit

PARIS-Homazhet e PSG për Diego Armando Maradonën kishin një mbulim të gjerë mediatik. Kjo, jo aq për fisnikërinë e gjestit, një foto e të gjithë skuadrës transalpine, e cila pozon para fanellës me numrin 10 të kombëtares argjentinas, “në pronësi” të Diegos, por për paraqitjen e Mauro Icardi në kohën e shkrepjes së aparatit.

Njerëzit në internet vunë re njëlloj buzëqeshjeje në fytyrën e ish-sulmuesit të Interit dhe midis komenteve sociale, shpesh i referoheshin përplasjeve të shumta verbale, që kishin të dy gjatë viteve të fundit.

Most Popular