HomeLAJMEArdi Veliut i vidhen ullinjtë! Urdhëron policinë të ruajë parcelën e tij...

Ardi Veliut i vidhen ullinjtë! Urdhëron policinë të ruajë parcelën e tij në Delvinë

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, policët e Delvinës në vend që të ruajnë rendin, kanë disa ditë që bëjnë roje tek ullinjtë në fshatin e Ardi Veliut se, këtij të fundit ja vodhën para disa ditësh.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Vidhen ullinjte e Ardi Veliut!

Narkopolicia e Delvines merr ne ruajtje ullishten e shoferit te Klement Balili, Ardi Veliu.

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Doktor, policet e delvines ne vend te ruajne rendin, kane disa dite qe bejne roje tek ullinjte ne fshatin e Ardi Veliut se ketij te fundit ja vodhen para disa ditesh dhe ka dhene urdher qe policet te bejne roje tek parcela e tij se mos ja vjedhin prape. U meruam thone policet e Delvines.

Most Popular