HomeLAJMEI doli boja “gruas së Andit” dhe emisionit Përputhen: Tea e Bearti...

I doli boja “gruas së Andit” dhe emisionit Përputhen: Tea e Bearti nga Kosova kapen “mat” FOTOT

Tashmë janë konfirmuar të gjitha thashethemet që bluheshin për një lidhje të Teas me ish konkurrentin nga Kosova, Beart Rexhepi.

Sapo kanë dalë foto të bëra këto ditë ku Tea dhe Bearti shkëmbejnë puthje mes vete.

Epo, derisa të tjerët mbesin gojëhapur, Tea e Bearti shihen duke u puthur buzë me buzë.

Përveç që i doli boja “gruas së Andit”, boja i doli edhe emisionit të degjeneruar “Përputhen”, që i largoi me skenar dyshen para se të bëheshin publike këto “bomba” që u paralajmëruan./Ballkani.info/

Most Popular