HomeLAJMEMori gjithë vëmendjen me format bombastike, por ja si dukej infermierja e...

Mori gjithë vëmendjen me format bombastike, por ja si dukej infermierja e “Për’puthen” para ndërhyrjeve estetike (FOTO)

Ajo mori vëmendjen e të gjithëve ende pa nisur programi i “Për’puthen”. Vetëm se u tha se në emisionin e dashurisë do jetë një infermiere seksi, të gjithë nisën duke e komentuar.

Është fjala për konkurrenten, Iriada Shahollari, e cila ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve me linjat trupore seksi.28-vjeçarja nga Skrapari u komentua shumë për format bombastike, madje edhe ajo vetë e ka pranuar se djemtë kishin “frikë” t’i afroheshin për shkak të pamjes së saj “perfekte”.

Iriada e ka pranuar publikisht se ka kryer ndërhyrje të ndryshme në trup dhe fytyrë për të arritur pamjen që dëshironte të kishte.

Tani që u bë e njohur, përdorues të rrjeteve sociale kanë gjetur disa foto të vjetra të saj, të cilat i kanë publikuar në rrjet. Ato tregojnë se si dukej Iriada para ndërhyrjeve në fizikun e saj.

Most Popular

Recent Comments