HomeLAJMEVIDEO/ Kur Salianji shfrenonte fantazinë: Do t'i fitojmë 6 bashkitë, dalim të...

VIDEO/ Kur Salianji shfrenonte fantazinë: Do t’i fitojmë 6 bashkitë, dalim të parët…

Videot e Ervin Salianjit, me parashikimet e tij për 6 marsin, janë kthyer në virale në rrjet. 

Fillimisht ai deklaroi se Berisha do të fitonte në Shkodër vetëm po të zbrisnin alienët.  Më tha e çoi fantazinë e tij në një tjetër nivel kur i tha gazetarit Arian Çani dhe kandidatët e Lulzim Bashës do të fitojnë në 6 bashkitë.

Most Popular