HomeLAJMEDemi Rose ndez rrjetin/ Shfaqet nudo në dush...(FOTOT)

Demi Rose ndez rrjetin/ Shfaqet nudo në dush…(FOTOT)

Influencuesja/modelja filloi të hapte rrugën e saj drejt suksesit që në moshën 18-vjeçare dhe tani gëzon miliona ndjekës mbarëbotëror për përmbajtjen e saj magjepsëse në mediat sociale.

Demi Rose ka vënë sërish flakën në platformën e rrjeteve sociale me imazhe të guximshme dhe gërryese. Modelja angleze ka postuar foto në rrjetet sociale ku pozon nën dush dhe tregon më shumë se ç’duhet.

Most Popular