HomeLAJMEMaluma çmend vajzat në Tiranë! Fansja i hedh reçipetat në mes të...

Maluma çmend vajzat në Tiranë! Fansja i hedh reçipetat në mes të skenës, ja si reagon këngëtari (Video)

Këngëtari i famshëm latin, Maluma, ka elektrizuar atmosferën mbrëmë në kryeqytet. Ai ka mbajtur një koncert në skenën e improvizuar në sheshin “Nënë Tereza, aty ku ishin mbledhur mijëra fansa të tij.

Madje teksa ai këndonte një nga hitet e tij, një vajzë i ka hedhur reçipetat në mes të skenës, gjë që ka shkaktuar shumë brohorima në publik.

Këngëtari i famshëm i ka marrë ato dhe i ka vendosur te mbajtësja e mikrofonit.

Maluma çmend vajzat në Tiranë! Fansja i hedh reçipetat në mes të skenës, ja si reagon këngëtari (Video)

Most Popular