HomeLAJMEVIDEO- Nuk ndalet Bora Muzhaqi: Ndjesë për diellin e tepruar

VIDEO- Nuk ndalet Bora Muzhaqi: Ndjesë për diellin e tepruar

Nëse kishit menduar se ministrja për Rininë në qeverinë e kryeministrit Edi Rama, Bora Muzhaqi do të ndalej, e keni menduar gabim. Teksa ishte duke folur në Kongresin e Partisë Socialiste gjatë paradites së sotme, ministrja për Rininë dhe Fëmijët Bora Muzhaqi, ka kërkuar ndjesë për diellin e tepërt. Mesa duket shefi i saj, kryeministri Rama, ka “kapur” edhe diellin.

Most Popular