HomeLAJMEVIDEO/ Shihni momentin, Berisha shtyn Alibeajn në foltore, merr mikrofonin për t’iu...

VIDEO/ Shihni momentin, Berisha shtyn Alibeajn në foltore, merr mikrofonin për t’iu përgjigjur Ramës

Sali Berisha dhe Enkelejd Alibeaj kanë pasur një moment të sikletshëm në foltore. Pas fjalës së kryeministrit Edi Rama si kreu i grupit parlamentar Enkelejd Alibeaj ashtu dhe ish-kryeministri Sali Berisha kanë dashur të replikojnë me të.

I pari ka mbërritur Alibeaj në foltore, pak sekonda pas tij Berisha. Ky i fundit nuk ka dashur ta lërë Alibeajn të flasë dhe e ka shtyrë madje për të folur vetë. Alibeaj është larguar, por kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla nuk i ka dhënë fjalën as Berishës. Shihni momentin.

Most Popular